+

W związku z rozwojem naszej firmy, szukamy Partnerów na terenie Polski, Francji, Holandii, Niemiec i Włoch. Chciałbyś dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Referencje

Bardzo jestem zadowolony z okien zakupionych w firmie NOWY DOM-Okna.

Choć realizacja mojego zamówienia nie była standardowa, nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości produktów i usług firmy. Byłem mile zaskoczony fachowym podejściem do klienta oraz tym, że w firmie zawsze odpowiadano na moje pytania telefonicznie bądź meilowo, przed jak i po realizacji mojego zamówienia.

Łukasz

Nasza Spółdzielnia wybudowała na Osiedlu Leśna Polana w Chodzieży kilka budynków wielorodzinnych.

Nasza Spółdzielnia wybudowała na Osiedlu Leśna Polana w Chodzieży kilka budynków wielorodzinnych. W każdym z nich zamontowana została stolarka okienna wyprodukowana przez firmę Nowy Dom Okna Sp. z.o.o w Chodzieży. Najstarszy budynek na tym osiedlu ma 8 lat. Od tego czasu nie mieliśmy żadnych problemów z użytkowaniem okien przez mieszkańców tego i kolejnych budynków. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w budynkach wielorodzinnych rzadko montuje się okna o takim standardzie wykonania i z takiej półki cenowej, ale dbając o komfort członków spółdzielni, bezpieczeństwo użytkowania mieszkań oraz o ich właściwą termikę uważamy, że wybór jest słuszny.

Dlatego też, mimo nieco wyższych cen związanych z jakością profili, na wszystkich aktualnie realizowanych i przyszłych budowach będzie montowana stolarka okienna firmy Nowy Dom Okna.

Andrzej Przybył – Prezes Zarządu

Już zanim zaczęliśmy budowę naszego domu, wiedziałam od razu jakiego producenta okien wybrać.

Już zanim zaczęliśmy budowę naszego domu, wiedziałam od razu jakiego producenta okien wybrać. Wielu moich znajomych ma okna Schüco z firmy Nowy Dom Okna z Chodzieży, z których są bardzo zadowoleni. To decyzja na lata. Okna są wykonane w wysokiej jakości, bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Zdecydowanie polecam!

Renata

Firma Nowy Dom Okna wykonała oraz zainstalowała stolarkę PCV z dwukomorowymi szybami oraz ciepłym montażem w naszym domu na wsi, który podlegał nadzorowi konserwatora zabytków.

Firma Nowy Dom Okna wykonała oraz zainstalowała stolarkę PCV z dwukomorowymi szybami oraz ciepłym montażem w naszym domu na wsi, który podlegał nadzorowi konserwatora zabytków.

Zarówno jakość okien jak i montażu sprawdziła się w ponad 10-letnim okresie użytkowania.

Nie odnotowaliśmy żadnych usterek, okna są szczelne i trwale.

Szczerze polecamy firmę Nowy Dom Okna.

Mariusz

Firma Nowy Dom Okna wykonała oraz zainstalowała stolarkę PCV

Pierwsze okna Schuco z firmy Nowy Dom Okna, zamontowane w 2004 roku! Do dzisiejszego dnia są bezawaryjne i doskonale sprawdzają się w budynku hotelowym. Ze względu na jakość i niezawodność, zdecydowaliśmy się na skorzystanie z okien Nowy Dom Okna również w nowo wybudowanym skrzydle w 2019 roku.

Szczerze polecam firmę Nowy Dom okna. Uważam, że jest gwarantem jakości i solidności.

Barbara

Właśnie minął rok od kiedy zdecydowałam się na wymianę okien w moim mieszkaniu.

Właśnie minął rok od kiedy zdecydowałam się na wymianę okien w moim mieszkaniu. Znajomi polecili mi firmę Nowy Dom Okna z Chodzieży i system Schüco Living – mieli rację, jestem naprawdę mega zadowolona z jakości produktu oraz obsługi. Serdecznie polecam.

Oliwia

Jesteś zainteresowany(a) naszymi produktami?