+

W związku z rozwojem naszej firmy, szukamy Partnerów na terenie Polski, Francji, Holandii, Niemiec i Włoch. Chciałbyś dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Kömmerling

Tworzymy okna i drzwi PVC, aby Państwa dom lub mieszkanie zyskało niepowtarzalny styl oraz stało się oazą ciszy, spokoju i bezpieczeństwa.

Dostarczamy okna i drzwi PVC dopracowane w najmniejszych szczegółach, oferujące najnowsze rozwiązania technologiczne, gwarantujące najlepsze współczynniki przenikalności ciepła, dźwiękoszczelności oraz bezpieczeństwa antywłamaniowego.

Kömmerling

X

Kömmerling

Świętując 125-lecie marka Kömmerling niezmiennie cieszymy się pozycją jednego z liderów wśród dostawców profili PVC.
Marka Kömmerling konsekwentnie realizuje strategię zrównoważonego rozwoju. Konkretne działania, które są dowodem na rzeczywistą troskę o ekologię tj. dbałość o wyjątkowo małą ilość odpadów, mniej szkodliwych gazów cieplarnianych, minimalizacja powstawania nowego plastiku, profile okienne wykonane w 100% z recyklingowanego PCW zostały docenione, a potwierdzeniem wysokiej skuteczności tych starań jest etykieta VinylPlus®- to znak ekologiczny dla produktów wykonanych z tworzywa PCW.
Firma Kömmerling mając świadomość kluczowej roli biznesu w zrównoważonym rozwoju i ochronie klimatu, tak bardzo wspiera fundację Kömmerling to a better world, która dba m.in. o takie projekty jak: sadzenie 100 tysięcy drzew, ochrona i rozmnażanie żółwi (projekt Tamar w Brazylii), wsparcie dla Ukrainy oraz domów dziecka, ochrona lasów i klimatu.

Winkhaus

X

Winkhaus

Firma Winkhaus GmbH & Co. KG została założona w 1854 r. Przedsiębiorstwa Grupy Winkhaus zajmują się opracowywaniem technologii i produkcją najwyższej jakości systemów okuć do okien i drzwi oraz nowoczesnych rozwiązań kontroli dostępu.
Motto firmy Winkhaus „Always precise” dotyczy utrzymywania pozycji czołowego dostawcy produktów i usług dla producentów okien i drzwi oraz jak również bycia członkiem społeczeństwa, który aktywnie bierze odpowiedzialność za ludzi i środowisko.

Glassolutions

X

Glassolutions

Glassolutions jest częścią globalnej grupy Saint-Gobain Saint Gobain, który od ponad 300 lat doskonali technologię produkcji szkła. Jest wiodącym dostawcą najwyższej jakości rozwiązań oraz najbardziej innowacyjnych produktów z zakresu szkła dla architektury, budownictwa, sektora produkującego okna i drzwi.
Misją Glassolutions jest pomoc w budowaniu i restaurowaniu energooszczędnych, komfortowych, zdrowych i estetycznych budynków, przy jednoczesnym zachowaniu zasobów naturalnych.

Oferujemy okna, drzwi oraz drzwi odstawno-przesuwne typu PSK w systemie Kömmerling 76.

Kömmerling 76 AD, Kömmerling 76 MD

1

Okna i drzwi wykonane są w 5-komorowym systemie o głębokości zabudowy wynoszącej 76 mm z zastosowanym rozwiązaniem z trzema płaszczyznami uszczelnień (Kömmerling 76 MD) lub z dwoma płaszczyznami uszczelnień (Kömmerling 76 AD).

Systemy Kömmerling ​​​​​​​76 AD oraz Kömmerling 76 MD charakteryzują się wszystkimi parametrami nowoczesnego okna przyszłości. Z punktu widzenia kształtu geometrii poprzez funkcjonalność, statykę oraz współczynniki izolacyjności termicznej i akustycznej, aż po ochronę środowiska system spełnia nie tylko aktualne wymogi, lecz przede wszystkim wymogi przyszłości.

Innowacyjna konstrukcja systemów Kömmerling ​​​​​​​76 AD oraz Kömmerling 76 MD pozwala na możliwość osadzenia w oknie nowoczesnych pakietów 3-szybowych o grubości do 48 mm oraz różnorodnych szyb funkcyjnych. Dzięki inteligentnym technikom mocowań profesjonalny montaż jest realizowany szybko, sprawnie oraz bez większych nakładów. Wymiana starych okien na nowe-nowoczesne okna w systemie Kömmerling 76 MD jest więc czystą przyjemnością.

Wysoka oszczędność na kosztach energii-nowy system 76 mm z uszczelką przylgową o najwyższych parametrach izolacyjności termicznej-wartość współczynnika Uw dla okna referencyjnego do 0,73 W / (m²K)

Okna wykonane w systemie Kömmerling 76 można swobodnie łączyć z drzwiami wejściowymi, drzwiami przesuwnymi zachowując idealną spójność systemową i architektoniczną.

Kömmerling 76 AD K-VISION

2

Okna i drzwi wykonane są w 5-komorowym systemie o głębokości zabudowy wynoszącej 76 mm.

System Kömmerling 76 AD K-VISION został zaprojektowany na rynek holenderski, opiera się na sprawdzonych systemach uszczelek Kömmerling 76 AD i K-VISION. Opcja szklenia o grubości 50 mm przy głębokości konstrukcyjnej 76 mm. Wartość izolacji termicznej: Uf= 1,4 W / (m²K) w standardzie do 1,0 W / (m²K).

Holadnia od lat jest pionierem w zakresie kolorów oraz kształówt. System występuje w niemalże nieograniczonej ilości kolorów oraz struktur. Wisienką na torcie systemu Kömmerling 76 AD K-VISION jest z pewnością proCoverTec. Ta unikalna i innowacyjna technologia wykańczania powierzchni nadaje profilom szczególnie przyjemny wygląd i dodatkowo chroni profile okienne przed wpływami zewnętrznymi ze względu na kolor.

Okna wykonane w systemie Kömmerling 76 można swobodnie łączyć z drzwiami wejściowymi, drzwiami przesuwnymi zachowując idealną spójność systemową i architektoniczną.

Oferujemy drzwi podnoszono – przesuwne typu HS w systemie:

1

Kömmerling Premidoor 76

(o głębokości zabudowy 179 mm)

Kömmerling Premidoor 76 to innowacyjny system drzwi podnoszono-przesuwny o głębokości zabudowy 179 mm. Pozwala na dowolne aranżacje w zabudowie tarasów, balkonów i ogrodów zimowych. Duża powierzchnia przeszkleń optycznie powiększa pomieszczenia i optymalnie doświetla wnętrze. Nowoczesny bez barierowy próg w standardzie zapewni Państwu komfort i optymalną izolację termiczną.

System Premidoor 76 jest doskonałym rozwiązaniem zarówno do nowego budownictwa, jak i do budynków podlegających renowacji.