+

W związku z rozwojem naszej firmy, szukamy Partnerów na terenie Polski, Francji, Holandii, Niemiec i Włoch. Chciałbyś dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

O nas

Nowy Dom Okna jest firmą rodzinną z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji okien i drzwi PVC oraz aluminium. Od początku stawialiśmy sobie za cel dostarczanie naszym Klientom produktów o najwyższej jakości przy zachowaniu rozsądnych cen.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii profili PVC Schüco i Kömmerling, profili aluminiowych Aliplast oraz Procural, okuć niemieckiego Winkhaus i szyb Glassolutions dostarczamy okna oraz drzwi PVC dopracowane w najmniejszych szczegółach, gwarantujące najlepsze współczynniki przenikalności ciepła, dźwiękoszczelności i bezpieczeństwa antywłamaniowego.

Kilka kluczowych informacji o naszej firmie:

1

Firma rodzinna z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji stolarki okiennej PVC i aluminium.

2

Czołowy producent stolarki PVC i aluminium w Wielkopolsce, dostarczamy stolarkę okienną na terenie Polski oraz do Belgii, Francji, Holandii, Niemiec i Włoch.

3

Wyprodukowaliśmy i dostarczyliśmy do naszych zadowolonych Klientów już ponad 300.000 okien.

4

Na 99,84% wyprodukowanych przez nas okien Klienci nie zgłaszają żadnych reklamacji.

Nowy Dom Okna sp. z o.o. posiada tytuł Schüco Partner. Możemy pochwalić się jedną z najdłuższych historii współpracy z Schüco w Polsce, produkując okna na profilach Schüco od 1999 roku.

Wartością naszej firmy jest doświadczenie zespołu zarządzającego oraz produkcyjnego tworzących codziennie dla Państwa stolarkę PVC oraz aluminium.

Cały czas poszukujemy rozwiązań, które w maksymalnym stopniu pozwolą nam sprostać coraz większym oczekiwaniom użytkowników naszych okien. Ocena dobra nam nie wystarcza, nasze produkty maja być najlepsze.

Od 2014 roku Nowy Dom Okna Sp. z o.o. nieprzerwanie uczestniczy w programie „Rzetelna Firma” spełniając jego warunki.

Nowy dom - filozofia

Naszą filozofią jest rozumienie i zaspokajanie indywidualnych potrzeb Klientów w zakresie wyposażenia budynków w stolarkę okienną oraz drzwiową.

Jakość dostarczanych produktów ma dla nas znaczenie priorytetowe.

Nieustanne doskonalenie stosowanych technologii produkcji oraz szkolenia kadry pracowniczej przyczyniło się do osiągnięcia bardzo wysokiego poziomu jakości dostarczanych produktów oraz co dla nas najważniejsze, zadowolenia naszych Klientów.